Тур. фирма Паспарту Тур Киев

Паспарту Тур

Адрес: Ул. Багговутовская 4, офис 102

Телефоны: (044)2065351

Сайт: http://paspartu.net.ua

Описание

ТОВ «Паспарту Тур» - туристичний оператор, що динамічно розвивається та втілює найновіші технології продаж. В складі компанії працюють молоді, талановиті, кваліфіковані, відповідальні менеджери.

Основними напрямами діяльності Компанії є: організація транспортного та туристичного обслуговування; організація дитячого та сімейного відпочинку; розробка індивідуальних турів та лікувальних програм, спец обслуговування корпоративних клієнтів, надання послуг бронювання готелів та проїзних квитків, інформаційно-консультаційне обслуговування з оформлення закордонних проїзних документів, прийом іноземних туристів в Україні; професійний переклад більш ніж з 20 мов; кадровий консалтинг.

У 2006 році ТОВ «Паспарту Тур» виступила учасником Всеукраїнського конкурсу в області управління персоналом «HR-2006» в номінації «Краще рішення в області навчання персоналу».

В 2006 році Компанією було ініційовано та проведено Перший форум українського туризму - ФУТУР, який зібрав представників туристичних компаній, консульських відділів, фахових учбових закладів та посадовців туристичної галузі.

Лого компанії «Увесь рік з Вами». Це не просто галасливий вислів.

Ми допоможемо Вам організувати відпочинок будь-якої складності в будь-який куточок світу, а найкращою подякою для нас буде співпраця «увесь рік з нами» на «довгії літа»!