Фестиваль середньовічної культури «Ту Стань!»


Фестиваль середньовічної культури «Ту Стань!»

Тип тура Событийные туры
Продолжительность 1 день
Отправление Львов
Маршрут Тустань
Примечательности Фестиваль середньовічної культури, Город-крепость «Тустань» Урич, Кам
Расписание 3 августа
Организатор Galicia-tour
Страница тура http://www.galicia-tour...../ua/p263
Заказ тура +38(032)2425474 моб. тел.+38 0673049075 моб. тел.|viber +38 0962822001
₴  Стоимость тура 400 грн.

Описание тура

Збірний тур на фестиваль середньовічної культури «Ту Стань!»
Всього кілька годин і Ви в Карпатах! Відсутність тривалих переїздів!

Є на світі місця, де хочеться зупинити час. Дихати на повні груди, вдихаючи терпкий ялиновий аромат, милуватися захоплюючими видами мальовничих гірських вершин, вкритих ранковими туманами або освітлених яскравим сяйвом дня ... Слухати чарівну мелодію дзвінких сріблястих струмків, зупинитися на мить і прислухатися до шуму вітру і співу птахів. Так тихо на душі, так спокійно, так радісно ... просто магія ... магія Карпат.

Дати: 03.08.2019
Маршрут: Львів -ТУСтань (фестиваль)-водоспад Кам'янка-Львів

1 день

Збір групи у Львові в центрі міста. 08:30 Переїзд в Карпати.

Переїзд до Урицьких скель, які належать до історико-культурного заповідника «Тустань» в складі природного національного парку «Сколівські Бескиди». «Тустань» - наскельне фортеця-місто, яка існувала в IX-XIII ст. на північ від теперішнього села Урич Сколівського району Львівської області. Висоти цієї місцевості становлять від 500 до 900 м над рівнем моря. Фортеця була побудована на скелях, які зараз піднімаються на цій місцевості. Ці скелі є видатною пам'яткою природи та археології національного значення. Саме тут знайдено рештки стін та будівельних конструкцій, які є залишками колишньої давньоруської фортеці. Огляд території.

Також у 2019 тут пройде фестиваль середньовічної культури "Ту Стань!" в 14-й раз.Традиційно гостей чекатиме: бугурти та лицарські поєдинки, стрільба з луків та арбалетів, театри і література, вуличні музиканти і велика сцена, ремісничі майстер-класи і середньовічний ярмарок (Вхідний квиток опл. додатково).

Переїзд по території Національного природного парку «Сколівські Бескиди» до водоспаду Кам'янка, де вода падає з масивних кам'яних валунів в мальовничому проломі в гірському хребті.(Вхідний квиток опл. додатково)

Виїзд до Львова. Прибуття до Львова орієнтовно 19:00 в центр.

Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення обсягу послуг.У вільний час обслуговування не передбачено.

Вартість з людини у складі збірної групи: 400 грн.

У вартість входить:

транспортне обслуговування по програмі;
тур. супровід керівником групи по програмі;
екскурсія по тер.історико-культурного заповідника «Тустань».
У вартість не входить:

вхідні квитки в об'єкти відвідування ; водоспад -дорослі 10 грн./школярі 5 грн.;ТУСтань-дорослі 150 грн./діти школярі - 80 грн./діти до 5 років,участники АТО 0 грн.;
особисті витрати;
страховка для резидентів України категорії А, покриття НС тисячу грн.МС 5000 грн.СК «Еталон»;
обслуговування у вільний час.


24-06-2019 / Просмотров за сегодня: 51