Карпатський трамвай & SPA


Карпатський трамвай & SPA

Страница находится в архиве. Даты и стоимость тура (экскурсии) могут быть не актуальными.
Тип тура Экскурсионные туры
Продолжительность 2 дня / 1 ночь
Отправление Львов
Маршрут Меденичи - Сходница - Борислав - Трускавец
Примечательности зоопарк “Лімпопо”, бальнеологічний курорт Східниця, церква св. Анни Борислав, Бальнеологический курорт «Трускавец», “Royal SPA & Wellness центр”, Скалы Довбуша Бубнище, Карпатский трамвай (центр наследия карпатской узкоколейки) Выгода, церква Преображення Гошів
Организатор Прикарпаття Тур
Страница тура http://prykarpattyatour.info/
Заказ тура +38 067 466 47 75
₴  Стоимость тура 695 грн.

Описание тура

Курортні Східниця і Трускавець, Меденичі, скелі Довбуша та карпатський трамвай, відпочинок та SPA чекають на Вас!

План туру:
1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Меденичі (огляд зоопарку) – Східниця (дегустація мінеральних вод та обід) – Борислав (молитви на оздоровлення та благословення мощами) –Трускавець (прогулянка центральною частиною міста, дегустація вод та SPA) – Львів (повернення о 22:00).
2 день: виїзд зі Львова (08:00) – Бубнище (скелі Довбуша) – Вигода (обід і карпатський трамвай) – Гошів (огляд монастиря) – Львів (повернення о 22:00)

У вартість ВХОДИТЬ: проживання (1 ніч), супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, транспортні послуги (під час екскурсій у два дні туру), страхування на час подорожі.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: доїзд на 1-й день від місця приїзду автобуса до готелю, доїзд у 2-й день від готелю до місця виїзду автобуса, вхідні квитки в туристичні об’єкти та харчування.

Вартість вхідних квитків:
- Зоопарк: дорослі, студенти, пенсіонери - 50 грн., діти (від 5 до 15 років) – 30 грн., діти до 5 років – б/к;
- SPA-центр готелю “Женева” (за 2 години перебування): загальний – 80 грн., діти до 16р. – 60 грн.;
- Скелі Довбуша: загальний - 3 грн.;
- Карпатський трамвай: дорослі – 100 грн.; діти (від 6 до 14 років) – 50 грн., діти до 6 років (без додаткового місця) – б/к;

Проживання: один з готелів Львова: «Гетьман», «Долинський», «Кайзер», «Цісар», 2- чи 3-місні номери з вигодами в номері.

Харчування:
Сніданок у 1-й день: перед виїздом на екскурсію можна випити філіжанку кавусі та з’їсти канапки чи поснідати в ресторанах чи кафе на головному залізничному вокзалі Львова;
Обід у 1-й день: відбувається в ресторані с. Східниця. Пропоноване меню: грибна юшка, картопляне пюре, свинина тушкована з овочами, салат з квашеної капусти, хліб, компот. Вартість 85 грн./порція.
Вечеря в 1-й день: пропонуємо Вам на Ваш смак, вибір і можливості скуштувати найкращі галицькі страви у львівських рестораціях та кафе, адже львівські кухарі вважалися одними з найкращих в усій австрійській імперії та сучасній Україні.
Сніданок у 2-й день: відбувається у кафе “Львівський потяг”(на зразок «Пузата хата»), м. Львів, вул. Чернівецька.
Обід у 2-й день: відбувається в кафе “Vigoda” та складається з наступного меню: грибна юшка, салати овочеві (капуста, бурячок, морква по-корейськи), картопляне пюре, биточок курячий, чай або узвар, хліб. Вартість: 75 грн./особа.
Вечеря у 2-й день: кафе, ресторани, кав’ярні міста Львова на власний смак і вибір.


25-09-2017 / Просмотров за сегодня: 0