Луцьк, Тараканівський форт, Дубенський замок


Луцьк, Тараканівський форт, Дубенський замок

Страница находится в архиве. Даты и стоимость тура (экскурсии) могут быть не актуальными.
Тип тура Экскурсионные туры
Продолжительность 1 день
Отправление Львов
Маршрут Дубно
Организатор Tour-U
Страница тура http://tour-u.in.ua/cast....olynnyu/
Заказ тура (068)705 705 4, (063)705 705 4, (099)706 5 333
₴  Стоимость тура 320 грн.

Описание тура

В програмі туру: Дубенський замок, Тараканівський форт, Луцьк (прогулянка містом та замком Любарта)

7-30 виїзд зі Львова до одного з найстаріших міст України, нездоланої перепони для монголо-татар на шляху до Європи, столиці Галицько-Волинського князівства з 1340 року – Луцька.
10-30 Такого Ви ще не бачили!!!Тараканівський форт — самостійне військове містечко площею 4 га. На 7-ми підземних рівнях, знаходились склади боєприпасів, житлові приміщення, хлібопекарня, пральні, церква, морг, 3 колодязі з водою та колодязі-пастки (обережно не попадіться . Форт зустріне Вас складною системою підземних ходів, тунелів, лабіринів, ДОТів, сходів, до яких ви потрапите через рови, що оточують будівлю.
12-00 Дубно — місто несподіванок. Кожному воно відкриває свою незвідану грань. Одні приїжджають сюди у пошуках історичних декорацій гоголівського “Тараса Бульби”, інші — аби на власні очі побачити найнеприступнішу Волинську твердиню — Дубенський замок (XV-XVIII ст.). Ще когось притягує особлива аура міста, узятого в благословенне кільце старовинних храмів та монастирів, котрих у Дубні налічується більше десятка. Ще хтось неодмінно спробує розшукати сліди відомих постатей вітчизняної та світової історії, котрих також колись захопило це невеличке, ошатне місто.
14-00 приїзд до Луцька. Час на обід
Екскурсія по Луцьку: 

  • Екскурсія Єзуїтським костелом. Тут і досі блукає привід дівчини Магдалени. Це найбільший єзуїтський храм: висота храму 42 м, на 6 м в глибину спускаються підвали, які служили в давні часи тюрмою. В храмі любителі органної музики можуть насолодитися концертами, що виконуються на органі – роботи Генріха Рохльфінга та Маттхайса Крайнбрінка, відомих майстрів старої німецької фірми.
  •  Собор Петра і Павла
  • Домініканський монастир
  • Замок архітектора (Замок Голованя), якого в народі називають українським Гауді. Це архітектурне чудо знаходиться на вузенькій вуличці, на березі річки Стир. Будинок прикрашають кам’яні скульптури різних стилів: святі на дахові, горгулії, юні діви у звабливих позах. Перед будинком розкинувся кам’яний сад із звірів , птахів та людей. Дивлячись на луцький дім з химерами, руки самі так і тягнуться до фотоапарату.
16-00 Екскурсія по замку Любарта, що зображений на 200 гривнях. В 2011 році замок зайняв перше місце у акції “7 чудес України”. Замок Любарта, XIV ст., таких споруд в Україні залишилося небагато, при чому в такому гарному стані. Найбільшою подією в замку став з’їзд європейських монархів в січні 1429 року, на якому вирішувалося питання про коронацію князя Вітовта, правителя Великого Князівства Литовського, якому підкорялися землі від Балтики до Чорного моря. Але королем йому не судилося стати: поляки боялися впливового монарха і усякими силами перешкоджали церемонії коронації. Князь помер в 80 років так і не отримавши статус короля. З тих пір в Луцьку ходить легенда: кожний рік Вітовт поспішає на власну коронацію до В’їзної вежі Луцького замку. Якщо прислухатися, можна почути стукіт кінських копит і шум коліс княжої карети.
На сьогодні в замкових вежах виставлені старовинні будівельні обладнання, відновлений інтер’єр старовинної тюрми, а також відкритий Музей зброї. Виявляється, саме В’їзна вежа замку Любарта зображена на 200-сот гривневій банкноті. Тільки звідси Ви можете побачити всю панораму старого міста.
 
Додатково оплачується: 
  • вхідний квиток в Дубенський замок 10 грн для дорослих, 6 грн для дітей та студентів , власні витрати


17-09-2017 / Просмотров за сегодня: 0