Тур «У гості до Діда Мороза»


Тур «У гості до Діда Мороза»

Тип тура Праздничные туры
Продолжительность 4 дня / 3 ночи
Отправление Киев
Расписание 29 декабря
Организатор UkrainianTour
Страница тура http://www.ukrainiantour....-morozu/
Заказ тура +380443605737, +380674049497, +380934900525
₴  Стоимость тура 3600 грн.

Описание тура

1 день 29.12.2018

О 08:00 виїзд від ж/д вокзалу Києва (південна сторона). Посадка в автобус (місця розподіляються за датою оплати). Переїзд в Луцьк. Поселення в готель. Обід. Екскурсія по Луцьку, візитівкою міста безсумнівно вважається місцевий «Будинок з Химерами» і ... У часи середньовіччя землі Волині входили до складу Великого Князівства Литовського, а древній Лучеськ (сьогоднішній Луцьк) був другою столицею цієї могутньої держави. Саме з тих часів над річкою Стир в історичному центрі міста зберігся замок Любарта. Подорож стінами середньовічного замку віднесе Вас у часи відважних лицарів, подвигів та перемог. Вільний час на відпочинок у місті.

2 день 30.12.2018

Ранній сніданок. У цей день ми вирушаємо в Білорусь*, де відвідаємо Біловезьку пущу. Це дивом збережена ділянка незайманого пралісу Європи з багатющою флорою і фауною, з музеєм природи, вольєрами диких тварин, нарешті, з будинком, в якому живе сам Дід Мороз. Нині це – Національний парк, внесений ЮНЕСКО до списку Всесвітньої спадщини. Обід в кафе по маршруту. Обов'язковим пунктом виконання нашої програми є візит до Резиденції Діда Мороза – це казкова садиба з численними будівлями і сюрпризами. Резиденція розташована в глибині Біловезької пущі на узліссі, де облаштовані годівниці для зубрів. У ці святкові зимові дні на території Пущі, зокрема Резиденції Мороза проходить всенародне святкування чудесних Новорічних днів. Повертаємося до України. Відпочинок.


3 день 31.12.2018

Сніданок у готелі. Після сніданку - сідаємо до автобусу та полишаємо межі міста. Прямуємо в тихе українське село, де знаходиться етнографічний скансен-музей архітектури та побуту Волинського краю. Сам музей – це українські хатки-мазанки під солом'яними дахами, школа, церква, господарські приміщення і багато іншого. Програма цього зимового дня подарує вам вам тепло :) Тепло душевне будуть дарувати місцеві гостинні люди – своїми щедрівками, веселощами і цікавою театралізованій програмою. Фізичне тепло будемо шукати в гарячих пригощаннях, приготованих на багатті. Обід-пікнік. Повертаємося до Луцька. Вас чекає святкова зустріч Нового року в ресторані з веселими ведучими і, звичайно ж, привітаннями від Діда Мороза! (Самостійне бронювання за тел. (099) 409-74-67, (098) 511-89-94).


4 день 01.01.2019

Пізній сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Клевань. Несхожим на всі попередні об'єкти в нашому турі стане одне з найромантичніших місць нашої країни – це Тунель кохання. Він складається зі сплетених між собою крон дерев над залізницею, по якій зрідка їздять потяги. Саме вони і зробили тунель правильної геометричної форми. Виїзд до Києва. Прибуття до 23:00.


14-12-2018 / Просмотров за сегодня: 265