«Вихідні в Карпатах»


«Вихідні в Карпатах»

Тип тура Туры выходного дня
Продолжительность 2 дня / 1 ночь
Отправление Львов
Маршрут Карпаты
Примечательности Славськ, Комплекс «Захар Беркут», Чани
Расписание 27 июля, 10 августа, 24 августа, 21 сентября, 12 октября
Организатор Galicia-tour
Страница тура http://www.galicia-tour...../ua/p149
Заказ тура +38(032)2425474 моб. тел.+38 0673049075 моб. тел.|viber +38 0962822001
₴  Стоимость тура 1290 грн.

Описание тура

Збірний тур «Вихідні в Карпатах»
Всього кілька годин і Ви в Карпатах! Відсутність тривалих переїздів!

Є на світі місця, де хочеться зупинити час. Дихати на повні груди, вдихаючи терпкий ялиновий аромат, милуватися захоплюючими видами мальовничих гірських вершин, вкритих ранковими туманами або освітлених яскравим сяйвом дня ... Слухати чарівну мелодію дзвінких сріблястих струмків, зупинитися на мить і прислухатися до шуму вітру і співу птахів. Так тихо на душі, так спокійно, так радісно ... просто магія ... магія Карпат.

Дати: 13.07;27.07;10.08;24.08;21.09;12.10
Маршрут: Львів- ТУСтань-"Золота форель"-Славське-Волосянка (Захар Беркут)-Вежа Медвежа (мотузковий парк)-водоспад Камянка-Львів

1 день

Збір групи у Львові на з. вокзалі. 08:30 Переїзд в Карпати.

Переїзд до Урицьких скель, які належать до історико-культурного заповідника «Тустань» в складі природного національного парку «Сколівські Бескиди». «Тустань» - наскальний фортеця-місто, яка існувала в IX-XIII ст. на північ від теперішнього села Урич Сколівського району Львівської області. Висоти цієї місцевості становлять від 500 до 900 м над рівнем моря. Фортеця була побудована на скелях, які зараз піднімаються на цій місцевості. Ці скелі є видатною пам'яткою природи та археології національного значення. Саме тут знайдено рештки стін та будівельних конструкцій, які є залишками колишньої давньоруської фортеці. У скелях вирубані гроти, підземні ходи, колодязі. Унікальність фортеці Тустані полягає в тому, що є можливість точного (понад 90%) відтворення дерев'яної забудови, що існувала на скелях у IX-XIII ст. При цьому, можна відтворити не тільки планувальну структуру, але і вертикальну організацію будівлі. Це пов'язано з тим, що будівельники, споруджуючи неприступну дерев'яну фортецю на скелях, видовбали в кам'яних скелях пази для закріплення дерев'яних конструкцій. Зазвичай колишнього дерева давно немає, а сліди в камені збереглися.(Вхідний квиток опл. додатково).

По дорозі в Славськ відвідини комплексу «Золота форель» (http://zolotaforel.ua),де ви зможете скоштувати справжню карпатську форель.Ресторан «Золота форель» має широкий вибір різних страв.Основною родзинкою ресторану є те, що Ви можете самостійно зловити форель, яку вам приготують тут, як фірмову страву. Риболовля Карпатської форелі з можливістю приготувати на мангалі видобуток - справжнє задоволення для рибалки!

Переїзд в р-н Славське.Поселення.Вільний час.

Факультативно* пропонуємо скупатися в чані. Одночасно в чані можуть перебувати 4-6 людей (бронювати заздалегідь з туром).

2 день.

Сніданок.Виселення.09:30 Переїзд в п. Волосянка Сколівського района.Гора Високий Верх 1242 м.

Бажаючі можуть здійснити підйом на найдовшій в Україні (2710м) підвісній канатно-крісельній дорозі (перепад висот 550 м) на вершину гори Високий Верх (квиток на витяг оплачується додатково). Тут з висоти 1242 метра вам відкриється чудова панорама синіх карпатських вершин, а п'янке свіжістю гірське повітря підбадьорить і закрутить голову. Тут Ви зможете насолодитися спогляданням величних гір, прогулятися справжньою карпатською полониною і нафотографуватися, щоб залишити на пам'ять свої незабутні враження.

Любителі більш спокійного відпочинку можуть покататися на квадроциклах,на конях верхи або на бричці з колоритним вуйком, самостійно прогулятися або посидіти в затишній колибі.

Бажаючі самостійно,відпочивши на вершині,можуть спуститися канатною дорогою до підніжжя гори і вирушити за новими яскравими враженнями в ГК «Вежа Медвежа» - в мотузковий парк «Ведмежа Лазалка».Тут ви зможете відчути себе справжнім альпіністом, адреналін, яскраві емоції, величезне задоволення і незабутні враження гарантуються!Мотузковий парк - це комплекс ходів з перешкодами в лісі на висоті 3-5 метрів над землею. Перешкоди об'єднані в маршрути різного рівня складності, подорож завершується захоплюючим спуском по тросу на підвісному ролику! Атракціон розрахований як на новачків, так і на досвідчених екстремалів. У парку є також лінії для маленьких гостей.

13:30 Далі переїзд по території Національного природного парку «Сколівські Бескиди» до водоспаду Кам'янка, де вода падає з масивних кам'яних валунів в мальовничому проломі в гірському хребті.(Вхідний квиток опл. додатково).Час для відпочинку.

Виїзд до Львова. Прибуття до Львова близько 20:00-21:00 на з.вокзал.

Туроператор залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення обсягу послуг.В вільний час обслуговування не передбачено. Мінімальна кількість туристів в групі 20 чол.

Вартість з людини у складі збірної групи:дорослі 1290грн./діти до 16 р. на дод.місці 1190 грн.

У вартість входить:

транспортне обслуговування по програмі;
тур. супровід керівником групи по програмі;
проживання в приватній садибі "тур.класу " з вигодами в номері (2-3 х місне розміщення) зі сніданком;
страховка для резидентів України категорії А, покриття НС тисячу грн.МС 5000 грн.СК «Еталон»;
У вартість не входить:

вхідні квитки в об'єкти відвідування і на підйомник;
харчування;
рибна ловля;
особисті витрати;
Факультативні* заходи-купання в чані.Вартість уточнюється і залежить від кіль-ті бажаючих.
обслуговування у вільний час.


24-06-2019 / Просмотров за сегодня: 53